Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 662 svečiai(-ių) 

Sveika gyvensena

Kas yra protarpinis badavimas ir kokia jo nauda?
PDF
Spausdinti
El. paštas


Protarpinis badavimas yra mitybos strategija, kuri skiriasi nuo tradicinių dietų tuo, kad dėmesys sutelkiamas ne į tai, ką valgote, bet kada valgote. Protarpinis badavimas apima laikotarpius, per kuriuos leidžiama valgyti, ir laikotarpius, per kuriuos reikia badauti. Pagrindinis protarpinio badavimo tikslas – sukurti energijos deficitą, kuris skatina svorio metimą ir gali turėti teigiamą poveikį įvairiems sveikatos rodikliams, tokiems kaip širdies sveikata, metabolizmo greitis ir insulino jautrumas.

Skaidulų reikšmė organizmui, ką reikėtų žinoti
PDF
Spausdinti
El. paštas


Kas yra skaidulos

Skaidulos yra angliavandenių rūšis, kurios organizmas paprastai negali suvirškinti. Nors dauguma angliavandenių yra suskaidomi į cukraus molekules, vadinamas gliukoze, skaidulos negali būti suskaidomos į cukraus molekules ir lieka nesuvirškintos. Tačiau maistinių skaidulų vartojimas suteikia daug naudos sveikatai.

Medetkų nauda. Ką reikėtų žinoti kiekvienam?
PDF
Spausdinti
El. paštas

Tikriausiai daug kartų matėme ryškiai oranžiniais žiedais gėles, žydinčias gėlynuose ar daržovių soduose, tačiau ar žinome, kad tam tikros medetkų žiedų rūšys taip pat turi daug įspūdingos naudos sveikatai?

Medetkos ir jų gerosios gydančios savybės
PDF
Spausdinti
El. paštas

Medetkos jau seniai žinomos dėl įvairių sodininkystės, kulinarinių ir medicininių privalumų. Medetkos gėlė ne tik ryškiaspalvių žiedlapių augalas, traukiantis akį, bet ir turintis gydomųjų savybių, puikiai tinka pirmosios pagalbos vaistinėlei.

Kaip karalienei Elžbietai II pavyko sveikai nugyventi savo ilgaamžį gyvenimą
PDF
Spausdinti
El. paštas

Karalienės Elžbietos II viešpatavimas Jungtinėje Karalystėje ir kitose Sandraugos valstijose truko 70 metų ir 214 dienų iki ketvirtadienio, 2022 m. rugsėjo 8 d., kai būnant 96 metų amžiaus karalienės gyvybė užgeso. Didžiąją dalį šio laiko ji buvo geros sveikatos ir geros nuotaikos ir net tada, kai jos fizinės jėgos pradėjo daryti įtaką tam, kaip ji atliko savo vaidmenį, ji atliko savo paskutinę konstitucinę pareigą likus vos dviem dienoms iki mirties.

10 karalienės Elžbietos kasdienių įpročių, padėjusių jai nugyventi 96 metus
PDF
Spausdinti
El. paštas

Kopijuodami karalienės Elžbietos sveikus įpročius galbūt netapsite monarchu, tačiau tai gali padėti nugyventi ilgesnį ir laimingesnį gyvenimą.

Išgyventi beveik šimtmetį nėra mažas žygdarbis... tačiau Elizabeth Alexandra Mary Windsor arba karalienė Elžbieta II pridėjo šį etapą į savo labai ilgą įspūdingų laimėjimų sąrašą.

Kaip susidraugauti su nešiojamu kompiuteriu?
PDF
Spausdinti
El. paštas

Nugaros skausmas yra labai dažna kompiuteriais besinaudojančių asmenų problema. Daugiau nei 80% žmonių, kurie kompiuteriu naudojasi ilgiau nei 4 valandas, ilgainiui pajaučia nugaros skausmą. Apatinės nugaros dalies skausmas yra labai dažna būklė, apie 90 % žmonių tam tikru savo gyvenimo momentu kenčia nuo jo.

Nešiojami kompiuteriai - draugas ar priešas?
PDF
Spausdinti
El. paštasNešiojami kompiuteriai - tai technologijos, kurios tapo neatsiejama mūsų gyvenimo ir darbo dalis, tai yra būtinybė  beveik visose darbo srityse. Pirmieji aparatai panašūs į kompiuterius aprašomi jau XIXa., pirmasis nešiojamas kompiuteris išrastas 1975m. Žinoma, technologijos tobulėjo ir nešiojami kompiuteriai patapo nedideli, į knygas panašūs aparatai.

7 sausos kūdikių odos žiemą gydymo priemonės namų sąlygomis
PDF
Spausdinti
El. paštas

Dievinate liesti švelnią, trapią ir švelnią savo kūdikio odą? Na, jūs turėtumėte saugotis odos šiurkštumo, bėrimų ir alergijų, į kurias jūsų kūdikis gali būti linkęs žiemą. Dėl aplinkos pokyčių pasikeičia drėgmė ir kūno temperatūra, todėl jūsų naujagimis yra linkęs į alergijas ar dirgiklius.

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Pabaiga >>
Puslapis 1 iš 3