Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 331 svečiai(-ių) 

Sėkmės istorijos

„Davines“ sėkmės istorija: nuo mažos įmonės iki pasaulinio lyderio
PDF
Spausdinti
El. paštas


„Davines“ yra italų kilmės kosmetikos prekės ženklas, kuris dėmesį skiria plaukų ir odos priežiūros produktams. Įkurta 1983 metais Parma mieste, Bollati šeimos vadovaujama įmonė pradėjo veiklą kaip laboratorija, gamindama aukštos kokybės produktus kitoms prestižinėms kosmetikos prekėms ženklams. Tačiau su laiku, remdamasi mokslo ir gamtos sinergija, „Davines“ sukūrė savo produktų liniją, pabrėždama tvarumą, kokybę ir inovatyvumą. Vienas iš įmonės pagrindinių principų yra tvarus grožis, kuris reiškia, kad produktai kurti taip, kad būtų minimalus poveikis aplinkai ir maksimali nauda vartotojui.

Kas yra chat gpt? Karšta naujiena! Kas pakeis Google?
PDF
Spausdinti
El. paštas

chat gpt yra dirbtinio intelekto programa, išmokyta generuoti ir suprasti natūralią kalbą. Jis gali atsakyti į klausimus ir įsitraukti į pokalbius su žmonėmis, naudodamas didelius teksto duomenų kiekius ir mašininio mokymosi algoritmus. Tai tarsi pokalbių robotas, galintis teikti informaciją, atlikti užduotis ir teikti rekomendacijas. chat gpt yra technologinis produktas, kuriame naudojamas pažangus AI, padedantis žmonėms įvairiais būdais.

"L'Occitane en Provence" sėkmė ir strategija
PDF
Spausdinti
El. paštas

Paveikslėlis, kuriame yra žinutė, gamta, kalnų dviratis, plokščiakalnis

Automatiškai sugeneruotas aprašymas

Kokios yra "L'Occitane en Provence" sėkmės paslaptys?

"Loccitane" grupė siūlo aukštos kokybės ir aukščiausios kokybės grožio produktus ir autentiškus kvepalus. Tai 5 prekės ženklų natūralių produktų šeima: "Loccitane en Provence", "Loccitane en Brésil", "Melvita", "Le Couvent des Minimes" ir "Erborian".

TRUW, „Med Pharma Service GmbH“, Omnival, Orthomolekulinė medicina
PDF
Spausdinti
El. paštas

Med Pharma Service Omnival

TRUW, „Med Pharma Service GmbH“ , Omnival, Orthomolekulinė medicina.

2017 m. Sausio 1 d. „Med Pharma Service GmbH“ perėmė „TRUW Arzneimittel GmbH“ produktus.

Gydytojai, vaistininkai, natūropatai ir pacientai jau daugiau nei 100 metų sieja TRUW pavadinimą su aukštos kokybės homeopatijos ir fitoterapijos vaistais, taip pat su naujoviškais maisto papildais.

Ortomolekulinė (Orthomolecular Medicine) medicina specialistams
PDF
Spausdinti
El. paštas

Apie Ortomolekulinę (Orthomolecular Medicine) mediciną specialistams.

Orthomolekulinės (Orthomolecular Medicine) medicinos draugija plečia veiklą.

Tarptautinė ortomolekulinės medicinos draugija (ISOM) yra registruota organizacija, įsikūrusi Kanadoje.

Draugijos tikslas - skatinti ortomolekulinės medicinos pažangą visame pasaulyje, didinti informuotumą apie šią sparčiai augančią ir ekonomiškai efektyvią sveikatos priežiūros praktiką ir suvienyti šioje srityje jau veikiančias grupes.

„Orthomol“ jau gamina naujame pastate, investicijos 12 mln EUR
PDF
Spausdinti
El. paštas

„Orthomol“ dabar gamina naujame pastate 2021m.

Naujieji “Orthomol” gamybos pastatai yra Elisabeth-Selbert-Straße, priešais „Orthomol“ administracijos pastatą, LANGENFELD mieste, Vokietijoje. Orthomol maisto papildų gamintojas, įkurtas 1991 m. Langenfeld mieste, neseniai pastatė naujus gamybos pastatus už maždaug 12 milijonų eurų, taip žymiai išplėsdamas neseniai ribotus pajėgumus. Šiuo metu įmonėje dirba 468 darbuotojai.

Orthomol taiko aukštesnius gamybos standartus
PDF
Spausdinti
El. paštas

Orthomol pharmazeutische Vertriebs GmbH  nustato naujus kokybės standartus

Orthomol pharmazeutische Vertriebs GmbH  nustato naujus kokybės standartus

Orthomol pharmazeutische Vertriebs GmbH Langenfelde Vokietijoje

pirmauja ortomolekulinės mitybos medicinos srityje. Daugiau nei 25 metus bendrovė kuria ir prekiauja daugybe maisto papildų, kurių sudėtyje yra   subalansuotos vitaminų dozės ir mikroelementų kompozicijos.

Orthomol įmonės sėkmės istorija
PDF
Spausdinti
El. paštas

Orthomol Vokietijoje

„Orthomol“ yra šeimos įmonė, įsikūrusi Langenfelde (Šiaurės Reine-Vestfalija, Vokietija).

Šią įmonę 1991 metais įkūrė Kristianas Glagau, dabar jai vadovauja jo sūnus Nilsas kartu su Michaelu Schmidtu. ,, Orthomol" įmonė specializuojasi ortomolekulinės medicinos maisto papildų gamyba ir platinimu visame pasaulyje. Orthomol išsiskiria iš kitų gamintojų savo produktų unikalia sudėtimi, dizainu ir kūrybingumu.