Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 245 svečiai(-ių) 

Sėkmės istorijos

Ortomolekulinė (Orthomolecular Medicine) medicina specialistams
PDF
Spausdinti
El. paštas


Apie Ortomolekulinę (Orthomolecular Medicine) mediciną specialistams.

Orthomolekulinės (Orthomolecular Medicine) medicinos draugija plečia veiklą.

 

Tarptautinė ortomolekulinės medicinos draugija (ISOM) yra registruota organizacija, įsikūrusi Kanadoje.

Draugijos tikslas - skatinti ortomolekulinės medicinos pažangą visame pasaulyje, didinti informuotumą apie šią sparčiai augančią ir ekonomiškai efektyvią sveikatos priežiūros praktiką ir suvienyti šioje srityje jau veikiančias grupes.

Draugija savo steigiamąjį susirinkimą surengė 1994 m. Balandžio 29 d. Vankuveryje, Kanadoje.

 

ISOM President …. Atsuo Yanagisawa, MD, PhD

Founding President……Abram Hoffer, MD, PhD

Past Presidents…………Oslim Malina, MD; Gert Schuitemaker, PhD

ISOM Directors …. Steven Carter,  Jack Kay,  Ron Forster

 

Profesionalų narystę Tarptautinėje ortomolekulinės medicinos draugijoje gali gauti: gydytojai, psichiatrai, vaistininkai, natūropatijos gydytojai, slaugytojai praktikai, gydytojo padėjėjai, osteopatiniai gydytojai ir kiti sveikatos priežiūros specialistai.

 

Nariai gauna vertingų privalumų.

 Pagal poreikį galimybė dalyvauti konferencijose:

48-oji kasmetinė tarptautinė ortomolekulinės medicinos konferencija.

49-oji kasmetinė tarptautinė ortomolekulinės medicinos konferencija.

 

Registracija su nuolaida visoms ISOM konferencijoms, tęstinio medicinos mokymo programoms ir internetiniams kursams.

Nemokama registracija į tam tikrus internetinius seminarus ir internetinius kursus.

Mėnesiniai elektroniniai pranešimai, kuriuose pateikiama neseniai paskelbtos mitybos tyrimų literatūros iš įvairių tarptautinių medicinos leidinių indeksas.

Profilio puslapis ortomolekulinės medicinos kataloge *

Studentai, dalyvaujantys akredituotoje medicinos, farmacijos ar mitybos programoje, gali kreiptis norėdami gauti nemokamą narystės statusą ir pretenduoti į tęstinio mokymo stipendijas. Norėdami gauti papildomos informacijos, susisiekite su Narystės administracija.

 

Nauji pareiškėjai privalo sukurti vartotojo abonementą mokėjimams apdoroti ir prieigai prie internetinių išteklių.

Esami nariai (kasmet atnaujinami) turėtų prisijungti naudodamiesi naršymo meniu esančia „Mano paskyra“.

* Gali būti taikomi tinkamumo kriterijai, apdorojimo mokestis ir papildomos sąlygos.

 

Parengta pagal

The International Society for Orthomolecular Medicine is a Registered Charitable Organization (Canada – 845552355 RR 0001)

Orthomol, Omnival, Orthomol Immun, Orthomol Sport, Orthomol vision, Orthomol Beauty, Orthomol Tendo, Orthomol Arthro plus, Orthomol Immun Pro

 


Orthomol taiko aukštesnius gamybos standartus
PDF
Spausdinti
El. paštas

Orthomol pharmazeutische Vertriebs GmbH  nustato naujus kokybės standartus


Orthomol pharmazeutische Vertriebs GmbH Langenfelde, Vokietijoje, pirmauja ortomolekulinės mitybos medicinos srityje. Daugiau nei 25 metus bendrovė kuria ir prekiauja daugybe maisto papildų, kurių sudėtyje yra   subalansuotos dozės ir mikroelementų kompozicijos. Produktų kūrimą ir gamybą reglamentuoja visapusiškas tarptautinis maisto saugos ir kokybės standartas ISO 22000, užtikrinantis aukščiausią kokybę ir saugumą - nuo kūrimo ir žaliavų pasirinkimo iki pat gatavo produkto.

„Orthomol“ jau gamina naujame pastate, investicijos 12 mln EUR
PDF
Spausdinti
El. paštas

„Orthomol“ dabar gamina naujame pastate

Naujieji “Orthomol” gamybos pastatai yra Elisabeth-Selbert-Straße, priešais „Orthomol“ administracijos pastatą, LANGENFELD mieste, Vokietijoje. Orthomol maisto papildų gamintojas, įkurtas 1991 m. Langenfeld mieste, neseniai pastatė naujus gamybos pastatus už maždaug 12 milijonų eurų, taip žymiai išplėsdamas neseniai ribotus pajėgumus. Šiuo metu įmonėje dirba 468 darbuotojai. Šiuo metu įmonėje dirba 468 darbuotojai.

Generalinis direktorius dr. Michaelas Schmidtas teigia: "Tai yra puikus  projektas, kuris buvo įgyvendintas taip, kaip planuota, nepaisant nepalankių  pandemijos aplinkybių".

Anot p. Schmidto, „Orthomol“ pasiekė gamybos pajėgumų ribas ankstesnėje gamybos vietoje. Naujame, apie 7000 kvadratinių metrų ploto pastate jau veikia geriamųjų buteliukų ir kapsulių užpildymo sistemos. „Kitos sistemos pereis iš senosios salės“, - sako bendrovės atstovė spaudai p. Manuela Romahn. Planuojant jau buvo atsižvelgta į atskirų dalių dydį, gamybos mašinos buvo pristatytos atskirais vienetais ir surenkamos vietoje. „Pripildymo ir pakavimo mašinos yra unikalios“, - sako p.Manuela Romahn. „Jos buvo pagamintos pagal specialų „Orthomol“užsakymą.

Šeimos įmonė buvo įkurta 1991 m.

„Orthomol“ įmonę 1991 m. įkūrė Dr. Kristian Glagau (mirė 2009 m.) ir Dr. Hans Dietl. Šiuo metu Langenfelde įkurtame maisto papildų fabrike dirba 468 darbuotojai; maždaug du trečdaliai jų yra moterys. Be įmonės vadovo Nilso Glagau, šeimos versle dirbo ir jo sesuo Gesche Hugger. Nuo 2008 m. įmonės patalpose veikia įmonės darželis.

Pasak p. Manuela Romahn, „Orthomol“ šiuo metu dirba 468 darbuotojai. Maždaug 15 iš jų dirba kurdami naujus produktus, 150 - administravimo ir pirkimo srityje, 120 - komercijos ir logistikos srityse, kiti - gamybos srityje. Gerus du trečdalius darbo jėgos sudaro moterys. Pasak p. Schmidto, milžiniškomis investicijomis pabrėžiamas įsipareigojimas dėl Langenfeldo vietos („Orthomol’’ patinka čia būti“). „Orthomol“ vadovas Nilsas Glagau (45 m.), bendrovės įkūrėjo sūnus, investuotojas į televizijos programą „Die Höhle der Löwen“, taip pat yra oficialus verslo plėtros agentūros „Langenfeld“ ambasadorius.

„Geras dalykas, susijęs su visiškai nauju pastatu, yra tai, kad čia galima optimaliai suplanuoti visus gamybos procesus“, - sakė Glagau, kai statybos prasidėjo 2019 m. viduryje. Erdvios patalpos ir apšviesti kambariai turėtų užtikrinti, kad darbuotojai jaustųsi patogiai savo darbo vietoje. Pasak atstovės spaudai p. Romahn, planuotojai atsižvelgė į daugelį komandos prašymų ir pasiūlymų.

„Mes kuriame, gaminame ir parduodame mikroelementų derinius“, - apibūdina produktus generalinis direktorius Schmidtas. Remiantis moksliniais tyrimais, jie dozuojami subalansuotai ir sudaromi konkrečioms taikymo sritims; įskaitant vitaminus, mineralus, mikroelementus ir augalines medžiagas. Šiuo metu „Orthomol“ vaistinėse siūlo 33 produktus, kurių aštuonios formos yra milteliai, kapsulės ar geriamoji forma.

„Orthomol“ generalinis direktorius prieštarauja kritikams ir skeptikams kalbant apie maisto papildus, kad netinkama mityba gali sukelti ar pabloginti daugelį ligų. "Subalansuotas maistinių medžiagų kiekis per dieną iš ekologiško ūkio vaisių ir daržovių būtų idealus sprendimas,,

Parengta pagal šaltinius internete:

 

https://rp-online.de/

https://flipboard.com/

https://www.pressreader.com/germany/rheinische-post-opladen-langenfeld/20210105/282218013415421

#Orthomol Immun, #Orthomol Sport, #Orthomol Arthro plus, #Orthomol Cardio

 Orthomol įmonės sėkmės istorija
PDF
Spausdinti
El. paštas

Orthomol Vokietijoje


„Orthomol“ yra šeimos įmonė, įsikūrusi Langenfelde (Šiaurės Reine-Vestfalija, Vokietija) [1]. Ją įkūrė Kristianas Glagau 1991 m., dabar jai vadovauja jo sūnus Nilsas kartu su Michaelu Schmidtu [2].,, Orthomol" įmonė specializuojasi pagamintų maisto papildų Orthomol  gamyboje ir platinimu visame pasaulyje. [3] [4]. Orthomol išsiskiria savo produktų unikalia sudėtimi, dizainu ir kūrybingumu.