Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 444 svečiai(-ių) 

Medicinos prietaisai

Pulsoksimetras padės įvertinti deguonies kiekį kraujyje
PDF
Spausdinti
El. paštas

pulsoksimetras


Kuo naudingas pulsoksimetras? Kaip įvertinti pulsoksimetro parodymus?

 

Kam naudojami pulsoksimetrai?

Apžvalga

 

Pulsoksimetrija yra neinvazinis ir neskausmingas tyrimas, kuris matuoja jūsų deguonies prisotinimo lygį arba deguonies kiekį kraujyje. Tai gali padėti greitai aptikti net nedidelius pokyčius, kaip efektyviai deguonis pernešamas į labiausiai nutolusias nuo širdies galūnes, įskaitant rankas ir kojas.


 

Pulsoksimetras yra nedidelis prietaisas, pritvirtinamas prie kūno dalies, pavyzdžiui, piršto ar ausies landos. Dažniausiai jis dedamas ant piršto galo ir  yra dažnai naudojamas kritinės sveikatos priežiūros įstaigose, tokiose kaip greitosios pagalbos kabinetai ar ligoninės. Kai kurie gydytojai, pavyzdžiui, pulmonologai, gali jį naudoti ir savo biure.Tikslas ir panaudojimas

Pulso oksimetrijos tikslas yra patikrinti, kaip gerai širdis pumpuoja deguonį per kūną.

Pulsoksimetras gali būti naudojamas bet kokio tipo negalavimų, galinčių turėti įtakos deguonies kiekiui kraujyje, sveikatai stebėti.Kada dažniausiai naudojamas?