Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 358 svečiai(-ių) 

Sporto nauda

Magnio trūkumas ir pavojai, kuriuos turite žinoti
PDF
Spausdinti
El. paštas


Magnis yra vienas iš gausiausių būtinų mineralų jūsų kūne.  Daugiausia jo saugoma jūsų kūno kauluose.  Jūsų kraujyje cirkuliuoja labai mažas magnio kiekis.

Sportuojate? Dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie magnį
PDF
Spausdinti
El. paštas

Paprašykite daugumos sportininkų įvardyti keletą svarbiausių mineralų žmogaus mitybai ir tikriausiai jų sąrašuose pasirodys kalcio, geležies, cinko ir net chromo.  Bet vargu ar jie paminės magnį. 

Orthomol Sport yra saugus vartoti elitiniame sporte
PDF
Spausdinti
El. paštas


Dopingo prevencija profesionaliame sporte.

Orthomol Sport yra saugus vartoti elitiniame sporte

„Cologne List®“ yra sporto srities iniciatyva, kurioje galima rasti saugių maisto papildų sąrašą.

Maisto papildų rinka yra labai dinamiška ir nevienalytė. Gamintojai gali netyčia įdėti draudžiamą medžiagą į maisto papildų sudėtį, arba sąmoningai sumaišyti su draudžiamomis medžiagomis. Nors iš tikrųjų yra užteršti tik palyginti nedaug produktų (žr. 2004 m. TOK tyrimą), jie kelia rimtą pavojų sportininkams ir netgi gali diskredituoti visą maisto papildų pramonę.

5 geriausi vitaminai sportininkams
PDF
Spausdinti
El. paštas

5 geriausi vitaminai sportininkams

Maisto papidai sportui

Nenuostabu, kad sportininkams reikalinga tinkama mityba, kad jie galėtų gerai jaustis siekdami optimalių rezultatų, tvarios veiklos ir traumų prevencijos.
Štai kodėl aktyviems žmonėms svarbu sutelkti dėmesį į tai, kad iš maisto produktų būtų gaunamos pagrindinės maistinės  medžiagos, kurių sudėtyje būtų B grupės vitaminai, o ypač svarbus B12,  kurie padėtų skatinti jų gyvenimo būdą ir siekti aukštesnių rezultatų.

Orthomolekulinė medicina. Orthomol Immun
PDF
Spausdinti
El. paštas

Orthomol Sport

Kuo ypatinga Orthomolekulinė medicina?

  1. Maisto papildų ir vitaminų vartojimas padeda palaikyti normalią imuninę sistemą.
  2. Orthomolekulinės medicinos tikslas - apsaugoti nuo pernelyg greito senėjimo, bei sulėtinti organizmo senėjimo procesus.
  3. Maisto papildų vartojimo nauda jaučiama sergant diabetu, širdies ir kraujagyslių ligomis, hipertenzija, staziniu širdies nepakankamumu, senatviniu smegenų funkcijos, regėjimo bei imuninės funkcijų pablogėjimu.