Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
SINGCLEAN greitasis COVID-19 antigeno testas iš seilių

Šios prekės šiuo metu neturime.

SINGCLEAN COVID-19 greitas antigenu testas iš seilių, skirtas identifikuoti SARS-COV-2 infekciją. Medicinos priemonė Minimalus pirkimas 30 vnt. Greitas antigenu testas pigiau nei PGR testas.

Vieneto kaina (vnt.): 0,35 €
Aprašymas

GALIOJIMAS: 2024-01-23

Minimalus pirkimas yra 30 vnt
Medicinos priemonė, greitas antigenu testas

SINGCLEAN COVID-19 greitas antigenu testas iš seilių, skirtas identifikuoti SARS-COV-2 infekciją.

Skirtas profesionaliam naudojimui!

Greitas antigenų testas -Privalumai:

 • Patogesnis naudojimas lyginant su antigenų testais skirtais ėminiui iš nosiaryklės.
 • Neinvazinė procedūra.
 • Nesukelia diskomforto.
 • Greitis - rezultatai gaunami per 15 minučių.
 • Testo rezultato vertinimas atiekamas vizualiai.
 • Nedidelė kaina lyginant su PGR testais.
 • Tiksli aktyvios infekcijos diagnostikos priemonė.
 • Lengva naudoti ir interpretuoti rezultatus.

COVID-19 Antigeno testo rinkinys (Koloidinis gold)

Skirtas profesionaliam naudojimui!

Pakuotėje 1 vnt.

Gamintojas: Hangzhou Singclean Medical Products Co, Ltd., 10th Street No. 125, Hangzhou Economic and Technological Development Zone, Zhejiang, China.

Greitasis COVID-19 antigeno tyrimas yra greitasis chromatografinis imunologinis tyrimas, skirtas kokybiškai nustatyti žmogaus burnos išskyrose esančius SARS-CoV-2 antigenus.

Testas skirtas tik profesionaliam diagnostiniam naudojimui.

Greitas antigenų testas-Paskirtis:

COVID-19 Testo rinkinys (Koloidinis Gold metodas) yra kietos fazės imunochromatografinis tyrimas, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti 2019 naujojo koronaviruso antigeną žmogaus seilėse. Šis testas pateikia tik preliminarų bandymo rezultatą. Todėl visi reaktyvūs bandiniai su COVID-19 testo rinkiniu (Koloidinis Gold metodas) turi būti patvirtinti alternatyviu (-ais) tyrimo metodu (-ais) ir klinikinėmis išvadomis.

Greitas antigenų testas-Mėginio ėmimas:

COVID-19 antigeno tyrimo rinkinys (koloidinis gold) atliekamas naudojant tamponą seilėms. Testas turi būti atliktas nedelsiant paėmus mėginį. Prieš atliekant testą mėginiai turi būti kambario temperatūros. Jei mėginius reikia pervežti, jie turi būti supakuoti vadovaujantis vietinėmis taisyklėmis, apibrėžiančiomis ligų sukėlėjų transportavimą. Mėginių ėmimo metu venkite kramtyti ar ryti seilių.

Greitas antigenų testas-Tyrimo eiga:

Leiskite testo kasetei, antigeno ekstrahavimo buferiui ir mėginiui prieš testavimą pasiekti kambario temperatūrą (15-30 ° C).

 1. Prieš imdami mėginį, įsitikinkite, kad burnoje nėra maisto likučių. Jei pacientas ką tik valgė, reikia išsiskalauti burną ar išsivalyti dantis. Išimkite tamponą iš pakuotės, laikykite tamponą ant liežuvio, kol jo galiukas bus permirkęs seilėmis (mažiausiai dvi minutes).
 2. Antigeno ištraukimo mėgintuvėlį uždėkite ant darbastalio (pakuotę panaudokite kaip darbastalį). Išspauskite ekstrahavimo buferio buteliuką, kad buferis laisvai lašėtų į antigeno ištraukimo mėgintuvėlį neliesdamas mėgintuvėlio krašto. Į antigento ištraukimo mėgintuvėlį įpilkite visą antigeno ekstrahavimo tirpalą (buferinį skystį) (apie 450 ul).
 3. Įdėkite mėginio tamponėlį į antigeno ištraukimo mėgintuvėlį, į iš anksto supiltą antigeno ekstrahavimo buferinį skystį ir pasukite tamponą maždaug 10 kartų, o tampono galvutę prispauskite prie mėgintuvėlio sienos, kad iš tamponėlio išsiskirtų kiek galima daugiau mėginio medžiagos, tada leiskite jam pastovėti maždaug 1 minutę.
 4. Išimdami tamponą, spauskite tampono galiuką prie sienelės, kad iš tamponėlio pasišalintų kiek galima daugiau skysčio. Panaudotus tamponus šalinkite pagal biologiškai pavojingų atliekų šalinimo metodus.
 5. Ant antigeno ištraukimo mėgintuvėlio uždėkite lašintuvo galvutę, sandariai uždarykite ir palikite pastovėti maždaug 1 minutę.
 6. Išimkite tyrimo kasetę iš sandaraus maišelio ir kuo greičiau panaudokite ją.
 7. Kasetę padėkite ant švaraus ir lygaus paviršiaus.
 8. Į testo kasetės ėminio duobutę įpilkite 3 lašus (apie 100 ul, galite naudotis pipete) skysčio mišinio ir paleiskite laikmatį.
 9. Palaukite, kol bus gautas tyrimo rezultatas. Rezultatą reikia perskaityti per 15 minučių. Nevertinkite rezultato po 20 minučių.

Rezultatų vertinimas:

NEIGIAMAS: Jei yra tik C juostelė, o T juostelėje nėra bordo spalvos, rodo, kad mėginyje neaptiktas joks COVID-19 (SARS-CoV-2) antigenas. Rezultatas yra neigiamas.

TEIGIAMAS: Esant C juostelei, išryškėja T juostelė, bandymas parodo, ar mėginyje yra COVID-19 (SARS-CoV-2) antigeno. Rezultatas dėl COVID-19 yra teigiamas.

NEGALIOJANTIS: Kontrolinė linija nepasirodo. Nepakankamas mėginio tūris arba neteisingi procedūriniai metodai yra dažniausios priežastys, kodėl neatsiranda kontrolinė linija. Peržiūrėkite procedūrą bei pakartokite testą su nauju testu. Jei problema neišsisprendžia, nedelsdami nutraukite testo rinkinio naudojimą ir susisiekite su vietiniu platintoju.
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai peržiūrėta

SINGCLEAN greitasis COVID-19 antigeno testas iš seilių
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau