Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Wi-Fi riešo kraujospūdžio matuoklis iHealth View

Šios prekės šiuo metu neturime.

ATNAUJINTAS aparatas su duomenimis ekrane! Mes radome būdą kaip patikrinti savo kraujo spaudimą daug paprasčiau! Tai visiškai automatinis riešo kraujo spaudimo matavimo prietaisas, kuris leidžia įvertinti savo sistolinį / diastolinį kraujospūdį o šiuos

Kaina: 54,00 € 85,44 € Sutaupote: 31,44 €
Aprašymas

Belaidis riešo kraujospūdžio matuoklis "iHealth View: lengvai uždedamas ant riešo reguliuojamos apyrankės pagalba. Kraujospūdžio matuoklio ekranas lengvai įjungimas ir išjungimas paspaudus mygtuką ,,start“ arba ,,stop“. Belaidis kraujospūdžio matuoklis taip pat yra valdomas judesio technologijos pagalba.

Pasinaudojant nemokama iHealth mobiliąja programėle, jūs galite daug patogiau matuoti ir sekti savo sistolinius/ diastolinius duomenis, širdies ritmą, pulsines bangas ir matavimų atlikimo laiką. Šiais duomenimis mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba iš karto galite pasidalinti su savo gydytoju bei šeimos nariais.

Naudojant šią programą jūs taip pat galite kurti vizualias diagramas, kad matyti savo kraujo spaudimo pokyčius lyginant su ankstesniais rezultatais, o taip pat ir palyginti savo duomenis su Pasaulio sveikatos organizacijos klasifikatoriais.

Į prietaiso komplektaciją mobilus telefonas neįeina.

Sekite savo sistolinius/ diastolinius duomenis, širdies ritmą, pulsines bangas ir matavimų atlikimo laiką.

Vizualios diagramos padeda sekti savo kraujo spaudimo pokyčius lyginant su ankstesniais rezultatais.

Savo duomenimis mobiliojo telefono ar plančetinio kompiuterio pagalba iš karto galite pasidalinti su savo gydytoju bei šeimos nariais.

Kaip veikia belaidis riešo kraujospūdžio matuoklis?

Tai visiškai automatinis riešo kraujo spaudimo matavimo prietaisas, kuris veikdamas oscilometriniu principu leidžia įvertinti savo sistolinį / diastolinį kraujospūdį ir pulso dažnį. Matuoklis susietas su Jūsų iPhone ar iPad integruora iOS sistema („Apple“ operacinė sistema) arba su kai kuriais Android įrenginiais, suteikia galimybę stebėti, kaupti ir dalintis su kitais gautais kraujo spaudimo rezultatais.

Paspaudę nuorodą, pasitikrinkite, ar Jūsų mobilus įrenginys tinkamas naudoti su kraujospūdžio matuokliu.

Ar tiksliai veikia belaidis kraujospūdžio riešo matuoklis?

Siekiant užtikrinti prietaiso tikslumą, iHealth belaidis kraujospūdžio riešo matuoklis gavo SHN (Europos hipertenzijos draugijos) sertifikatą. Šis belaidis matuoklis taip pat turi EB (Europa) bei FDA (JAV) medicinines pažymas, yra užregistruotas prancūzų kraujospūdžio stebėsenos prietaisų sąraše. Belaidžio kraujospūdžio riešo matuoklio tikslumas: ± 3 mmHg, matuojant arterinį kraujospūdį, ir ± 5% matuojant pulsą.

Ar galima pasinaudojant programėle, stebėti keletos vartotojų duomenis naudojant belaidį riešo kraujospūdžio matuoklį?

Taip. Jūs galite sukurti keletą sąskaitų naudodami iHealth MyVitals programėlę. Tiesiog prieš kiekvieną matavimą pasirinkite norimą vartotoją.

Ar belaidį riešo kraujospūdžio matuoklį galima naudoti su daugiau nei vienu iPhone, iPad ar iPod touch įrenginiu?

Taip. Jūs galite naudoti šį matuoklį su įvairiais iPhone, iPad ar iPod įrenginiais. Tiesiog visų pirma įdiekite iHealth MyVitals programėlę kiekviename įrenginyje, kurį Jūs ketinate susieti su bevieliu iHealth kraujopūdžio matuokliu.

Specifikacija:

Produkto pavadinimas: Bevielis riešo kraujospūdžio matuoklis.

(Į prietaiso komplektaciją mobilus telefonas neįeina).

Produkto modelis: BP7

Klasifikacija: Viduje varomas, BF tipas taikomoji dalis, IPX0, Nr AP arba APG, Nepertraukiamo veikimo.

Bevielis ryšys: "Bluetooth" v3.0 + EDR 2 klasė SPP

Prietaiso ekrano dydis: 72mm × 74mm × 17.6mm ± 5mm

Apyrankės apimtis: 5.3 "- 8.7" (13,5 cm - 22cm)

Svoris: 105g (± 5g)

Matavimo metodas: Oscilometrinis, automatinis matavimas

Galia: DC: 5.0V 1.0A, Baterija: 1 * 3.7V Li-ion400mAh

Rankovės slėgio diapazonas: 0-300mmHg

Slėgio tikslumas: ± 3mmHg

Pulso dažnio diapazonas: 40 -180 k / min Tikslumas: ± 5%

Prietaiso veikimo temperatūra: 80kPa-105kPa

Prietaiso veikimo oro drėgmė: <95% RH

Sandėliavimo ir transportavimo temperatūra:-20oC ~ 55o C temperatūroje (-4oF ~ 131oF)

Sandėliavimo ir transportavimo oro drėgmė: <95% RH

Apie programėlę:

Viena programėlė - ir jūs jau galite sekti savo asmeninę sveikatą.

Svoris. Kraujo spaudimas. Dieta. Fizinė veikla. Tai labai svarbūs mūsų sveikatos rodikliai, kurie yra tarpusavyje glaudžiai susiję. Inovatyvi ihealth produktų linija leidžia nustatyti, įrašyti ir sukaupti duomenis apie šiuos jūsų sveikatos rodiklius, pasinaudojant viena paprasta programėle ,, iHealth MyVitals Mobile App“. Dabar prižiūrėti ir sekti savo sveikatos rezultatus tapo kur kas paprasčiau ir įdomiau!

Mūsų nemokama iHealth MyVitals Mobile App programėlė suteikia galimybę pasinaudoti visais mūsų iHealth siūlomais belaidžiais prietaisais. Užtenka vieną kartą parsisiųsti šią programėlę ir ji veiks su visais mūsų siūlomais produktais. Mes pasistengėme, kad mūsų siūlomi produktai jums padėtų lengviau nusistatyti tikslus, stebėti savo pažangą ir pasisemti įkvėpimo prižiūrėti savo sveikatą daug patogesniu būdu, kad ir kur jūs bebūtumėte, kad ir ką beveiktumėte.

Programėlė suteikia galimybę stebėti kelių vartotojų duomenis per įvairius įrenginius.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai peržiūrėta

Wi-Fi riešo kraujospūdžio matuoklis iHealth View
-31,44 €
54,00 € 85,44 € Sutaupote: 31,44 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau