Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Cutasept F 250ml dezinfekcinis tirpalas odai

Sandėlyje

Odos dezinfekavimui prieš procedūras: injekcijas, kraujo ėmimą, kateterizavimą, punkcijas. Prieš ir pooperaciniam odos apruošimui, higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai. Tai pat tinka kojų ir avalynės dezinfekcijai.

Kaina: 6,02 €
Aprašymas

PERKANT Cutasept F 1L GERESNĖ KAINA!

SAVYBĖS

Cutasept F yra bespalvis, skaidrus skystis, paruoštas naudojimui. Veikia bakterijas, įsk. TB, grybelius, inaktyvuoja HBV, ŽIV, lipofilinius, Rota-, Herpes simplex 1-o tipo virusus. Tirpalo pH – 8,0 – 9,0.

PASKIRTIS

Cutasept F skirta odos dezinfekavimui prieš procedūras: injekcijas, kraujo ėmimą, kateterizavimą, punkcijas. Odos dezinfekavimui prieš invazines procedūras, esant smulkiems sužeidimams. Odos dezinfekavimui esant bakterinės ir grybelinės kilmės egzematozinėms infekcijoms. Prieš ir pooperaciniam odos apruošimui, higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai. Tai pat tinka kojų ir avalynės dezinfekcijai.

Biocidinių produktų autorizacijos liudijimus galite rasti NVSC Biocidinių produktų duomenų bazėje.

NAUDOJIMAS

Odos dezinfekcijai prieš injekcijas ir kraujo ėmimą - ekspozicija 15 sek. Injekcijos vietą gausiai sudrėkinti Cutasept F, nusausinti steriliu tamponu, iš naujo suvilgyti preparatu ir leisti odai nudžiūti. Išdžiūvimo laikas yra veikimo laikas. Prieš invazines procedūras, esant nedideliems sužeidimams, egzematozinėms bakterinės ar grybelinės kilmės infekcijoms - pilnai sudrėkinus dezinfekuojamą odos paviršių, palaikyti drėgmę ne mažiau 1 minutės.

Cutasept F puikiai dezinfekuoja - sausas rankas sudrėkinti ir gerai įtrinti preparatu. Naudoti tiek preparato, kad rankos būtų drėgnos ne mažiau kaip 30 sekundžių.

Chirurginė rankų dezinfekcija su Cutasept F - plaštakos ir dilbiai kruopščiai nuplaunami muilu ir vėsiu tekančiu vandeniu. Minkšti šepečiai naudojami, jeigu reikia, tik nagų plovimui. Dilbių plovimui galima naudoti kempinę. Gerai nuplovus muilo putas, plaštakas ir dilbius nusausinti vienkartine servetėle, ant nusausintos odos užpilama (užpurškiama) 5 ml Cutasept F, kuris (apie 2,5 min.) įtrinamas į odą kol išdžius. Dar kartą užpilama 5 ml preparato ir vėl įtrinama. Chirurginės rankų dezinfekcijos trukmė ne trumpesnė kaip 5 minutės.

SUDĖTIS: veikliosios medžiagos - alkoholis ir ketvirtinis amonio junginys. 100g tirpalo yra 63,0g 2-propanolio alkoholio ir 0,025% benzolkoniumchlorido.

SAUGAUS DARBO TAISYKLĖS

R10 Degioji. S2 Saugoti nuo vaikų. S16 Saugokite nuo karščio šaltinių. Nerūkykite. Patekus į akis, plauti dideliu kiekiu vandens. Nurijus, plauti skrandį, gerti vandens, pasitarti su gydytoju. Užsidegus, gesinti vandeniu, putomis, angliarūgšte.

LAIKYMAS

Uždarytuose originaliuose įpakavimuose ne aukštesnėje nei 50º C temperatūroje.

GALIOJIMAS

Galiojimo laikas nurodytas ant įpakavimo.

GAMINTOJAS

BODE Chemie GmbH, Vokietija

UŽREGISTRUOTA LIETUVOJE.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai peržiūrėta

Cutasept F 250ml dezinfekcinis tirpalas odai
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau